Fullcalendar View (5.2.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: None
el: Κανένα

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Current date
el: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Fixed value
el: Σταθερή τιμή

en: Default date
el: Προκαθορισμένη ημερομηνία
