Fullcalendar View (5.2.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: None
ps: هېڅ يو

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Views
ps: ليدنې

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ
