Fullcalendar View (5.2.2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: None
da: Ingen

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: End
da: Slut

en: Default view
da: Standardoversigt

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Duration
da: Varighed

en: Default language
da: Standardsprog

en: Time format
da: Tidsformat

en: Classes
da: Klasser

en: Start time
da: Start tid

en: Current date
da: Aktuel dato

en: End time
da: Slut tid

en: Fixed value
da: Fast værdi

en: Default date
da: Standarddato
