Fullcalendar View (5.2.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: None
jv: Nihil

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Views
jv: View

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Display
jv: Tampilan

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Default language
jv: Basa gawan asliné
