Fullcalendar View (5.2.2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Display
lt: Rodymas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Duration
lt: Laikas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Default date
lt: Numatyta data
