Fullcalendar View (5.2.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Current date
ug: ھازىرقى ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
