Fullcalendar View (5.2.5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Display
be: Паказ

en: <none>
be: -Няма-

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Default date
be: Прадвызначаная дата
