Fullcalendar View (5.2.5) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: None
pt: Nenhum

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Views
pt: Visualizações

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Display
pt: Mostrar

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Default view
pt: Vista predefinida

en: Duration
pt: Duração

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: Current date
pt: Data atual

en: Fixed value
pt: Valor fixo
