Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: None
ast: Nengún

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Display
ast: Pantalla

en: <none>
ast: <nengún>
