Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা
