Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: Fixed value
bo: གཏན་འཇགས་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
