Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: None
ka: არცერთი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Display
ka: ჩვენება

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Default language
ka: საწყისი ენა
