Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: None
ms: Tiada

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Display
ms: Paparan

en: <none>
ms: <tiada>

en: Month
ms: Bulan

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Default language
ms: Bahasa lalai
