Fullcalendar View (5.3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ
