Fullcalendar View (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Display
hr: Prikaz

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Legend Colors
hr: Boje legendi.
