Fullcalendar View (8.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Display
cy: Dangos

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad
