Fullcalendar View (8.x-2.0-rc4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Display
mn: Харуулах

en: Day
mn: Өдөр
