Fullcalendar View (8.x-2.0-rc9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: List
fa: سجل

en: Views
fa: نماها

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Display
fa: نمایش

en: Day
fa: روز
