Fullcalendar View (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: List
gl: Lista

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Display
gl: Visualización

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Current date
gl: Data actual

en: Fixed value
gl: Valor fixo
