Fullcalendar View (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Views
fa: نماها

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Display
fa: نمایش

en: Day
fa: روز

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت

en: Default date
fa: تاریخ پیش‌فرض
