Fullcalendar View (8.x-2.6) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Default date
et: Vaikimisi kuupäev
