Fullcalendar View (8.x-2.6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: List
id: Daftar

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Views
id: View

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Display
id: Tampilan

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Current date
id: Tanggal sekarang

en: Fixed value
id: Nilai tetap

en: Default date
id: Tanggal utama
