Fullcalendar View (8.x-2.6) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: List
sr: Листа

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Display
sr: Приказ

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан
