Fullcalendar View (8.x-2.7) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: List
ro: Listă

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Display
ro: Afișaj

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Default view
ro: Vizualizare implicită

en: Current date
ro: Data curentă

en: Fixed value
ro: Valoare fixă

en: Default date
ro: Dată implicită

en: Default Language
ro: Limba implicită
