Fullcalendar View (8.x-2.7) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Views
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Current date
th: วันปัจจุบัน
