Fullcalendar View (8.x-4.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
