Fullcalendar View (8.x-4.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: List
hu: Lista

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Views
hu: Nézetek

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Current date
hu: Aktuális dátum

en: Add event
hu: Esemény hozzáadása

en: Title Field
hu: Cím mező

en: Fixed value
hu: Rögzített érték

en: Legend Colors
hu: Magyarázatszínek

en: Default date
hu: Alapértelmezés szerinti dátum

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
