Full menu (2.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Menu
ja: メニュー

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Menus
ja: メニュー

en: Menu levels
ja: メニューの階層

en: Maximum number of menu levels to display
ja: 表示するメニューの最大レベル数
