Full menu (2.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Menu
lt: Meniu

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Menus
lt: Meniu

en: About
lt: Apie

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Maximum number of menu levels to display
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių
