fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: none
da: ingen

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Other
da: Anden

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: About
da: Om

en: translate
da: oversæt
