fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: none
el: κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: type
el: τύπος

en: Other
el: Άλλο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: menu
el: μενού

en: About
el: Περί

en: translate
el: μετάφραση
