fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: none
eu: bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: type
eu: mota

en: Other
eu: Bestea

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: menu
eu: menua

en: About
eu: (r)i buruz
