fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: none
lt: joks

en: type
lt: tipas

en: Other
lt: Kiti

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: menu
lt: meniu

en: About
lt: Apie

en: translate
lt: išversti
