fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: none
pt: nenhum

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: type
pt: tipo

en: navigation
pt: navegação

en: Other
pt: Outros

en: false
pt: falso

en: true
pt: verdadeiro

en: bottom
pt: embaixo

en: top
pt: topo

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: About
pt: Sobre

en: translate
pt: traduzir
