fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: type
te: రకము

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
