fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: none
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: type
ar: النوع

en: Other
ar: آخر

en: menu
ar: قائمة

en: About
ar: حول

en: translate
ar: ترجمة
