fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: none
bo: མེད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: type
bo: རིགས

en: Other
bo: གཞན

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད
