fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: none
ca: cap

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: type
ca: tipus

en: Other
ca: Altres

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: menu
ca: menú

en: About
ca: Detalls

en: translate
ca: tradueix
