fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: none
de: keine

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: type
de: Typ

en: navigation
de: Navigation

en: Other
de: Weitere

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: bottom
de: unten

en: top
de: oben

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: menu
de: Menü

en: property
de: Eigenschaft

en: About
de: Über

en: translate
de: Übersetzen

en: background
de: Hintergrund

en: percentage
de: Prozentsatz

en: horizontal
de: Horizontal

en: vertical
de: Vertikal

en: slides
de: Slides
