fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: none
gl: ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: type
gl: tipo

en: Other
gl: Outro

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: menu
gl: menú

en: About
gl: Información

en: translate
gl: traducir
