fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: none
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: type
he: סוג

en: navigation
he: נווט

en: Other
he: אחר

en: menu
he: תפריט

en: About
he: אודות

en: translate
he: תרגום

en: background
he: רקע
