fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: none
hu: nincs

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: type
hu: típus

en: navigation
hu: navigáció

en: Other
hu: Egyéb

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: menu
hu: menü

en: property
hu: tulajdonság

en: About
hu: Leírás

en: translate
hu: lefordít

en: background
hu: háttér

en: percentage
hu: százalék

en: horizontal
hu: vízszintes

en: vertical
hu: függőleges

en: sections
hu: szakaszok

en: anchors
hu: horgonyok
