fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: none
kk: көрсетілмеген

en: type
kk: түр

en: Other
kk: Басқа

en: menu
kk: мәзір
