fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: none
ku: هیچ

en: type
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر

en: menu
ku: پێڕست

en: About
ku: دەربارە
