fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: none
ru: нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: type
ru: тип

en: navigation
ru: навигация

en: Other
ru: Другое

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: bottom
ru: снизу

en: top
ru: сверху

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: menu
ru: меню

en: About
ru: Информация

en: translate
ru: перевести
