fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: none
uk: немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: type
uk: тип

en: navigation
uk: навіґація

en: Other
uk: Інше

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: menu
uk: меню

en: property
uk: властивість

en: About
uk: Про модуль

en: translate
uk: перекласти

en: background
uk: тло

en: horizontal
uk: горизонтально

en: vertical
uk: вертикально
