fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: none
ka: არცერთი

en: type
ka: ტიპი

en: Other
ka: სხვა

en: menu
ka: მენიუ
