fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: none
ro: nimic

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: type
ro: tip

en: Other
ro: Altele

en: menu
ro: meniu

en: About
ro: Despre
