fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: none
es: ninguno

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: type
es: tipo

en: navigation
es: navegación

en: Other
es: Otro(s)

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: menu
es: menú

en: About
es: Acerca de

en: translate
es: traducir
