fullPage.js (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: none
fi: ei yhtään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: type
fi: tyyppi

en: Other
fi: Muu

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: menu
fi: valikko

en: About
fi: Tietoja

en: translate
fi: käännä
